xDrive Oyuncu Koltukları

Image Client

xDrive Oyuncu Koltukları

Daha Rahat Otur, Daha Çok Çalış, Daha Uzun Oyna

xDrive, 1983 yılında kurulan halihazırda İkitelli ve Bahçeşehir’de toplamda 3000m’2 alan üzerine konumlanan Yıldız Çelik Büro Mobilyaları çatısı altında kurulmuştur.

Türkiye’nin ilk profesyonel oyuncu koltuğu üreticisi xdrive, farklı tasarımlarıyla profesyonel oyuncu koltukları alanında ülkemizde bir ilk olmuştur, xDrive Ar-Ge Merkezi’nde, Model Tasarımlarından geliştirilen teknolojik projelerimizle sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasıyla kalite yönetimimizi belgelendirerek, verdiğimiz kalite güvencesiyle ayrışıyoruz.

Ofis Oturma Grupları geliştiren 35 yıllık bir işletme olan Yıldız Çelik Büro Mobilyalarının Tecrübesiyle Dünya Tıp endüstrisi tarafından yaygın olarak kabul edilen “dik açılı oturma pozisyonu” incelenerek Hem çalışma hem de oyun ortamında verimliliği arttırmak isteyen yaratıcı ve başarıya odaklı kullanıcılar için Vücut ergonomisine Uyumlu tasarlanan Modern ve Ergonomik xDrive Oyuncu Koltukları markası tüm model serileri ergonomi, tasarım ve işlevsellik konularında güçlü bir vurgu yapıyor.

xDrive Oyuncu Koltukları markası bilgisayar başında Uzun süre oturum sağlayan kişilerin yanı sıra başlangıç seviyesinden profesyonel e-spor seviyesine kadar oyuncuların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde oluşturuldu ve birçok Yönetici, Youtuber ve e-spor Oyuncuların statü sembolü haline gelmiştir.

Tasarladığımız Tüm Ürünlerimiz Hem yapım hem de tasarım patent korumalıdır. Koltuklarımızın en kaliteli malzemelerden yapılmış olmasını sağlamak için Ürünlerimiz AR-GE Aşamında Aylar Süren Kalite Testleriden geçmektedir, böylece uzun yıllar size hizmet edeceklerdir. Ürünlerimiz ve modellerimiz sadece oyun koltuğu pazarında benzersiz değil, aynı zamanda İlgi Çekici ve Heyecan yaratan tasarımlarıyla benzersiz, fütüristik tasarımı nedeniyle öne çıkıyor.
İletişim Bilgileri

Xdrive Oyuncu Koltukları iletişim kanalları ile bize ulaşın.
xDrive oyuncu koltukları Üretim Tesisi

Fabrika

xDrive oyuncu koltukları Üretim Tesisi

Yıldız Çelik Büro Mobilyaları

Ziya gökalp mh Atatürk Bulvarı Çevre Sanayi Sitesi 4.Blok No:4/6/8 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 651 19 15
Tel : +90 212 657 22 18
Fax : +90 212 651 67 04
Mail: info@xdrive.com.tr

Image Client

Showroom

xDrive Fabrika Satış Mağazası

Birlam Ofis Mobilyaları

Hoşdere Yolu Üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı H Blok no:7/9 Esenyurt / İstanbul
Tel : +90 212 605 02 50
Tel : +90 212 605 02 51
Fax : +90 212 605 02 53
Mail: info@xdrive.com.tr