sadsad x
asdasd

xDrive Oyuncu Koltukları

xDrive, 1983 yılında kurulan halihazırda İstanbul İkitelli O.S.B. üretim merkezleri 5000'm2 alanda ofis ve oyuncu koltukları üretenYıldız çelik Büro Mobilyaları firmasının tescilli markasıdır.
Ana firmamız "Yıldız çelik Büro Mobilyaları" ulusal ve uluslararası piyasaya 38 yıldır yüksek kalite ofis oturma grupları ve mobilyaları ve üretmektedir.

E-spor sektörünün ülkemizde gelişeceğini ileri gören yönetim kurulumuz bu alanda yaptığı araştırma ve çalışmalar sonrasında 2016 yılında oyuncu koltuğu üretimi için üretim hattına ciddi yatırım ve değişiklik yaparak ilk oyuncu koltuğunu üretmiş ve Türkiye'de oyuncu koltuğu sektörünü kuran firma olmuştur. 2020 yılında'da firmamız oyuncu masaları üretimi için yapılan yatırım ile oyuncu masası üretimine başlamıştır.

Türkiye'de ilk yerli oyuncu koltuğunu üreten xDrive oyunu ve oyuncuyu desteklemeye odaklanmış yüksek kalite ürünler üreten Türkiye'nin ilk profesyonel oyuncu koltukları markadır. xDrive ürünleri dünya tıp endüstrisi tarafından yaygın olarak kabul edilen “dik açılı oturma pozisyonu” incelenerek ve bilgisayar başında uzun saatler geçiren e-spor oyuncularının istekleri doğrultusunda endüstriyel ürün tasarımcıları tarafından tasarlanmakta ve uzman ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Kalite, tasarım ve teknoloji bizim temel değerimizdir ve biz her zaman bu alanlarda daha ileri gitmek için çalışıyoruz.

ürünlerimizde yüksek kaliteli sarf malzemeler kullanmaktayız ve belirlenen yüksek gereksinimleri koruyoruz, ürünlerimizin ve sarf malzemelerin kaliteleri TSE ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile belgelenmiştir.

Tüm modellerimiz TPE tarafından tasarım tescil belgelidir. ürünlerimiz Türkiye dışında Farklı ülkelerede ihraç edilmekte ve halihazırda kullanılmaktadır.

Türkiye'nin En geniş satış ve servis ağına sahip xDrive oyuncu koltukları, üretimini yaptığı profesyonel oyuncu koltuklarını, yarış simülatörlerini ve oyun ve iş istasyonlarını müşterilerinin deneyimine sunmaktadır.

xDrive Satış ve Deneyim Merkezleri


xDrive İstanbul Kadıköy Satış Mağazası

xDrive İstanbul Mecidiyeköy Satış Mağazası

xDrive İstanbul Bahçeşehir Satış Mağazası

xDrive İzmir Karabağlar Satış Mağazası

xDrive Ankara Altındağ Satış Mağazası

xDrive Muğla Marmaris Satış Mağazası

xDrive Samsun Atakum Satış Mağazası

xDrive Kuzey Kıbrıs Satış Mağazası

xDrive Azerbaycan Satış Mağazası

xDrive ALMANYA Online Satış Mağazası

xDrive HOLLANDA Online Satış Mağazası

xDrive QATAR Online Satış MağazasıSatış mağazalarımızın sayısı her geçen gün artmaktadır. Firmamız üretim kapasitesi, ürün kalitesi ve çeşitliliğini gelişen teknoloji ve endüstri 4.0 teknikleri ile doğru orantılı makineleşme ile sürekli arttırma hedefiyle Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesinde 10,000 m2 arsa yatırımı ile 16.000 m² lik kapalı alana sahip fabrika binasının inşaatına çok yakında başlanması planlanmaktadır. Hikayemizi okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.