Neden xDrive Oyuncu Koltuklarını Tercih Etmeliyim

Image Client

xDrive Oyuncu Koltukları

Daha Rahat Otur, Daha Çok Çalış, Daha Uzun Oyna

xDrive Oyuncu Koltukları, Müşterilerimize nihai düzeyde lüks ve konfor sunmak için üstün kalite standartlarında üretilmektedir. Koltuklarımız aslında oyun deneyimini artırmak için tasarlanmış olsa da, Uzun Süre Bilgisayar Başında Çalışanlar, Vakit geçirenler içinde tercih edilen Ergonomik bir çalışma Koltuğu haline gelmiştir

Mevcut koltuklarının çoğunluğu, boynunuzun dinlenememesine neden olur bel ağrısı ve boyun ağrılarına sebebiyet verir , xDrive Profesyonel Oyuncu Koltuğu Ergonomik Olarak Tasarlanan ve Vücudu saran, Omuzları destekleyen tasarımının yanı sıra Boyun ve Bel Ergonomisine Uygun Olarak Üretilip Bel ve Boyun Boşluğunu Dolduran Minderleri sayesinde Uzun Süreli Oturumlarda Bel Ağrılarını ve Boyun Ağrılarını Ortadan Kaldırarak bu sorunun üstesinden başarıyla geçmiştir.

xDrive Oyuncu Koltukları’nı kullandığınız yer yada etkinlik ne olursa olsun, deneyiminizi bir üst düzeye taşıyacaktır. Piyasadaki diğer koltukların aksine, xDrive Oyuncu koltuğu, omurga sütununuzun tamamını Legen Kemiğinizden boynunuza kadar desteklemek için daha yüksek bir sırtlığa sahiptir ve kalçanızla beliniz arasında doğru bir açının korunmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, tıp endüstrisi tarafından yaygın olarak kabul edilen dik açılı oturma pozisyonundan biridir.

Koltuğumuz konfor ve koruma için integral poliüretan malzemeden Özel Üretilen 3D Üç Farklı pozisyonlu Ayarlanabilir kol dayamaları sayesinde son kullanıcının tercihine göre uygun yüksekliklere ayarlanabilmeleri, Sağ-Sol ve İleri-Geri hareketleri ile benzersizdir ve bu sayede bilgisayar farelerinin veya oyun kontrol cihazlarının uzun süre kullanılmasını desteklemek için kol dayama yerleri ve dirsek eklemlerinin dik açı oluşturabileceği bir yüksekliğe ayarlanabilir. tıp endüstrisi tarafından yaygın olarak kabul edilen ikinci doğru açı budur.

Omuzlarınızın ve bileklerinizin uzun süre yorgunluğundan kaynaklanan eğik omuz ve kamburlukğa karşı sizi koruyabilir.

Açı ayarlayıcı ve Ayarlanabilir yükseklik , xDrive Profesyonel Oyuncu Koltukları sırt dayanağı, ihtiyaçlarınızı karşılamak için 130 ° ile 170 ° 'ye kadar geriye yatmakta ve İstenilen Konumda Kitlenmektedir ayrıca koltuklarımızda kullanılan kalite onaylı 4 Class Gas Sistemi ile yüksekliği ofis ve bilgisayar masalarının yüksekliklerine uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir.

Yüksek kaliteli ve İnce El İşciliği Sayesinde, xDrive Oyuncu koltuları, her koltuğu güvenli ve kararlı hale getiren çelik bir çerçeve ile oluşturulmuştur. Yüksek yoğunluklu sünger kullanarak, kullanıcıya uzun süre kullandıktan sonra bile şekli koruyan rahat ve ergonomik bir Koltuk üretmiştir.

Yıldız şeklinde demir ve Alüminyum döküm ayakları ve Yüksek kilolara dayanıklı geniş tekerlekleri sayesinde xDrive Oyuncu koltukları güvenli ve istikrarlı bir şekilde ayakları yere basar . Sandalyenin metal dokusu ve modern stili kullanılan yere modern bir görünüm katar ve tamamlayıcı olur.

Ürettiğimiz Profesyonel Oyuncu Koltuklarımız TIP Doktorları ve Uzun Süre Bilgisayar Başında Vakit Geçiren Oyuncular İle Birlikte Tasarlanmış ve sadece senin için yapılmıştır ayrıca En sevdiğiniz renkleri, malzemeleri ve aksesuarları Beğeninize Göre Seçebilirsiniz, Ergonomik Başlıklardan koltuk sırtlarının Tasarımına Bel Boşluğunu Dolduran bel yastıklarına ve Koltuğunuzun Rengindeki Ayaklara kadar Sizin İçin Özel Üretilmektedir. Ürettiğimiz Tüm Ürün seçenekleri ve aksesuarları, sağlığınız ve rahatlığınız için tasarlanmıştır.

Gelişen Dünyanın Gerekliliklerini Keşfedip Tasarlayarak Klasik ve Tektip Ürünler yerine Vücut Tiplerine Göre Tasarlanmış Farklı Modelleri ile Gelişime Katkıda Bulunan Sektörün Lider Oyuncu Koltukları Markasıyız.

xDrive , vücut türüne, ofis stiline, masanızın rengine, süslemelerinizin stiline, kişisel tercihinize ve işinizin niteliğine göre seçilebilen geniş bir ürün portföyü yaratmış olmasının nedeni budur.

İletişim Bilgileri

Xdrive Oyuncu Koltukları iletişim kanalları ile bize ulaşın.
xDrive oyuncu koltukları Üretim Tesisi

Fabrika

xDrive oyuncu koltukları Üretim Tesisi

Yıldız Çelik Büro Mobilyaları

Ziya gökalp mh Atatürk Bulvarı Çevre Sanayi Sitesi 4.Blok No:4/6/8 Başakşehir / İstanbul
Tel : +90 212 651 19 15
Tel : +90 212 657 22 18
Fax : +90 212 651 67 04
Mail: info@xdrive.com.tr

Image Client

Showroom

xDrive Fabrika Satış Mağazası

Birlam Ofis Mobilyaları

Hoşdere Yolu Üzeri Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı H Blok no:7/9 Esenyurt / İstanbul
Tel : +90 212 605 02 50
Tel : +90 212 605 02 51
Fax : +90 212 605 02 53
Mail: info@xdrive.com.tr