xDrive GÖKTÜRK Professional Gaming Chair Black/

xDrive GÖKTÜRK Professional Gaming Chair Black/

1,149.00TL 1,620.00TL -29%
Tax 1,063.89TL
Product Code: XD-GOKTURK-SYS
Availability: 84
Size Chart

OverView

Görsel Tasarımı ve Dayanıklılığı ile Dikkat Çeken xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltukları Yoğun İlgi Gören Modelimizdir 

Product Description


Görsel Tasarımı ve Dayanıklılığı ile Dikkat Çeken xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltukları Yoğun İlgi Gören Modelimizdir 


Vücut Ergonomisi Dikkate Alınarak Tasarlanan xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltuklarımızın oturak ve arkalık dayanma üniteleri metal iskelet üzerine poliüretan sünger ile kalıplanmış olup, Sünger 55-57 kg/m dansite ile şekillendirilmiştir bu sayede uzun ömürlülük sağlanmıştır. 

Uzun Süreli Oturumlar için Vücut Ergonomisine Uygun Bel Yapısı ile sizlere Rahat ve Konforlu Oturum sunar 

Oyuncu Koltuğumuzda 2D kol kullanılmıştır. 2D kol, yukarı - aşağı ve ileri-geri hareketleri ile kullanıcıya maximum uyum sağlamaktadır, Ayrıca Kol dayama yerleri poliüretan integral maddesi ile kaplanmıştır. 

xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltukları Modelinde  Çift Kollu Mekanizma özelliği ile geriye doğru yaylanabilir ve istenilen konumda kitleme yapılabilmektedir. 

GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltuklarımızın sırt kısmı oturak bölümünden Bağımsız ile yaylanma sağlamaktadır, Buda koltuğun iç açısının genişlemesi ve istirahat konumunun artmasını sağlamaktadır. 

Mekanizmalarda bulunan tansiyon ayarı ile her kullanıcı kendi kilosuna göre yaylanma sertliğini ve yumuşaklığını ayarlayabilmektedir. 

Kişi koltuğa oturduğunda, geriye yaslanması halinde; sırt kısmını rahat bir şekilde kavrar. Süngerdeki kanallar ise koltuğa oturulduğunda terlemeyi engellemek ve ön tarafa kaymayı önlemek için estetik bir şekilde dizayn edilmiştir. 

Farklı renk kombinasyonları ile tercihinizi belirleyebilirsiniz. 

Ürünlerimiz Ar-Ge Aşamasında Koltuk Test Makinelerinde Sürekli Oturum ve Geriye Yaslanmaları Test Edilmiş ve bu testleri başarı ile geçmiştir. 

Ürünlerimiz Süngerinden Derisine, Kol Siteminden Amortisörlerine Kadar Gerekli Tüm Kalite Belgelerine Sahiptir.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

When you order from opencartworks.com, you will receive a confirmation email. Once your order is shipped, you will be emailed the tracking information for your order's shipment. You can choose your preferred shipping method on the Order Information page during the checkout process.

The total time it takes to receive your order is shown below:

The total delivery time is calculated from the time your order is placed until the time it is delivered to you. Total delivery time is broken down into processing time and shipping time.

Processing time: The time it takes to prepare your item(s) to ship from our warehouse. This includes preparing your items, performing quality checks, and packing for shipment.

Shipping time: The time for your item(s) to tarvel from our warehouse to your destination.

Shipping from your local warehouse is significantly faster. Some charges may apply.

In addition, the transit time depends on where you're located and where your package comes from. If you want to know more information, please contact the customer service. We will settle your problem as soon as possible. Enjoy shopping!