xDrive GÖKTÜRK Profesyonel Oyuncu Koltuğu Beyaz/Siyah

xDrive GÖKTÜRK Profesyonel Oyuncu Koltuğu Beyaz/Siyah

1.149,00TL 1.620,00TL -29%
Vergiler Hariç: 1.063,89TL
Ürün Kodu: XD-GOKTURK-BYZ
Stok Durumu: 95
Beden Tablosu

Ürün AçıklamasıGörsel Tasarımı, Dayanıklılığı ve Rahat Ergonomik Yapısı ile Dikkat Çeken xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltukları Yoğun Uzun Süreli Oturum Sağlayan Kişiler Tarafından Yoğun İlgi Gören Yeni Modelimizdir 


Vücut Ergonomisi Dikkate Alınarak Tasarlanan xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltuklarımızın oturak ve arkalık dayanma üniteleri metal iskelet üzerine poliüretan sünger ile kalıplanmış olup, Sünger 55-57 kg/m dansite ile şekillendirilmiştir bu sayede uzun ömürlülük sağlanmıştır. 

Uzun Süreli Oturumlar için Vücut Ergonomisine Uygun Bel Yapısı ile sizlere Rahat ve Konforlu Oturum sunar 

Oyuncu Koltuğumuzda 2D kol kullanılmıştır. 2D kol, yukarı - aşağı ve ileri-geri hareketleri ile kullanıcıya maximum uyum sağlamaktadır, Ayrıca Kol dayama yerleri poliüretan integral maddesi ile kaplanmıştır. 

xDrive GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltukları Modelinde  Çift Kollu Mekanizma özelliği ile geriye doğru yaylanabilir ve istenilen konumda kitleme yapılabilmektedir. 

GÖKTÜRK Serisi Oyuncu Koltuklarımızın sırt kısmı oturak bölümünden Bağımsız ile yaylanma sağlamaktadır, Buda koltuğun iç açısının genişlemesi ve istirahat konumunun artmasını sağlamaktadır. 

Mekanizmalarda bulunan tansiyon ayarı ile her kullanıcı kendi kilosuna göre yaylanma sertliğini ve yumuşaklığını ayarlayabilmektedir. 

Kişi koltuğa oturduğunda, geriye yaslanması halinde; sırt kısmını rahat bir şekilde kavrar. Süngerdeki kanallar ise koltuğa oturulduğunda terlemeyi engellemek ve ön tarafa kaymayı önlemek için estetik bir şekilde dizayn edilmiştir. 

Farklı renk kombinasyonları ile tercihinizi belirleyebilirsiniz. 

Ürünlerimiz Ar-Ge Aşamasında Koltuk Test Makinelerinde Sürekli Oturum ve Geriye Yaslanmaları Test Edilmiş ve bu testleri başarı ile geçmiştir. 

Ürünlerimiz Süngerinden Derisine, Kol Siteminden Amortisörlerine Kadar Gerekli Tüm Kalite Belgelerine Sahiptir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Sipariş verdikten sonra www.xdrive.com.tr 'den bir onay mesajı alacaksınız, Ödeme işlemi gerçekleştiği taktirde siparişiniz size özel olarak özenle hazırlanıp paketlenecektir,

Siparişleriniz ürün detayında aksi belirtilmedikçe en geç 2 iş günü içerisinde ilgili kargo firmasına tarafımızdan teslim edilir. Kargonuzun size teslim edileceği süre bulunduğunuz ile ve ilçeye göre değişebilir.

Ürünlerimiz tarafınıza kurulu halde geldiği için koli boyutu büyüktür bu sebep'den kaynaklı ürünlerin size aktarma yapmadan daha hızlı ve hasar almadan sağlam şekilde ulaşması için sigortalı ağır taşıma yapan Ambar Kargo Sistemi ile tarafınıza gönderim yapılacaktır

Arzu eden müşterilerimiz siparişi verdikten sonra bizimle iletişime geçere kargo hakkında bilgi alablilir,  Sürat Kargo ile Gönderim Talep edebilir