Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

calisma-koltuklari-kategori.webp (149 KB)

FİZYOTERAPİST ONAYLI ÇALIŞMA VE OFİS KOLTUKLARI

  

Hayatımızın çoğunu hatta uyuduğumuz süreden daha fazlasını oturarak geçiriyoruz, bundan dolayı sağlıklı ve verimli çalışmak için ortamın, çalışma sandalyesinin doğru seçimi önemlidir. xDrive’ın fizyoterapist onaylı çalışma sandalyesi ile ofis ve çalışma ortamlarında kendinizin veya çalışanlarınızın sağlığına yapılan doğru yatırımla, hem birey hem de çalışma performansında anlamlı sonuçlar görülmektedir. Farklı ihtiyaçlara ve çalışma biçimlerine göre tasarlanmış multi-fonksiyonel çalışma koltuklarımız kullanıcılarına sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı sunar.

  

Ekiplerimizin uzun süren ortopedi ve ergonomi testleri neticesinde xDrive Altay Çalışma Koltuğu serisi uzun süreli kullanımda standart çalışma koltuklarına göre kullanılan raylı başlık teknolojisientegre bel destek teknolojisi4D kolçak teknolojisi ve multi-fonksiyonel mekanizma sistemleri ile kullanıcının vücut yapısına göre kişiselleştirilebilir olması sayesinde uzun süreli çalışma ve oyun sürelerinde oluşabilecek ağrıları ve sağlık problemleri riskini minimuma indirdiği ve verimliliği arttırdığı ergonomik ve ortopedik olarak uygun görülmüş ve onaylanmıştır.

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

Çalışma ve Ofis Koltuğu

xDrive Business Çalışma Koltukları, Çalışma Alanınızda koltuğunuza oturduğunuzda, daha önce hiç hissetmediğiniz gibi lüks ve konforu yaşamanız için tasarlandı!

-

İster evden çalışın ister ofiste daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratabilmek adına omurga ve beden sağlığımızı koruyacak çalışma koltukları ve mobilyaları tercih etmemiz gerekiyor. Standart çalışma koltukları günlük maksimum 8 saatlik oturum için üretildiğinden dolayı uzun süreli oturumlarda omurga ve bedeninizde ağrıma şeklinde sağlık sorunları yaratarak çalışanların verimlerinin düşmesine ve işe olan konsantrasyonları azalmasına yol açmaktadır. xDrive Business olarak çalışanların yoğun çalışma temposunda dahi sağlıklı verimli şekilde çalışabilmesi için ergonomi ve fizyoterapi alanında uzman doktorların onayladığı performans odaklı çalışma koltuklarını tasarladık. Tasarladığımız fonksiyonel çalışma koltukları kişilerin boy ve kilosuna uygun şekilde ayarlanarak tam uyumlu hale gelmekte bu sayede tüm vücut şekillerini desteklemektedir, fonksiyonel parçalarının yanı sıra en üst kalite de parça ve materyaller ile günlük 20 saate kadar oturumu desteklemektedir.

-

xDrive Business, Performans Odaklı Çalışma Koltuğu, Çalışma Sandalyesi, Çalışma Sandalyeleri, Ofis Koltuğu, Ofis Koltukları, Ofis Mobilyaları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.