Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

Kurumsal

HAKKIMIZDA

1983 yılında Yıldız Çelik Büro Mobilyaları adıyla kurulan xDrive, Türkiye'nin önde gelen oyuncu koltuğu ve çalışma koltuğu üreticilerinden biridir. Teknoloji ve yenilikçi tasarımın birleştiği ürün yelpazesiyle, benzersiz tasarımlar arayan bireyler için oyuncu koltuklarından iş dünyasının ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran profesyoneller için ofis koltuklarına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

xDrive, 40 yılı aşkın bir süredir müşterilerine hizmet vermektedir ve bugün itibariyle 30'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda xDrive Almanya deposu ile Avrupa'daki müşterilerine doğrudan satış sağlamaktadır. Sağlıklı yaşamı teşvik etmeyi amaçlayan xDrive, ürünlerine "fizyoterapist onayı" alan ilk firma olmuştur.

xDrive, ürünlerini tasarlarken kullanıcıların vücut sağlığını koruma önceliğiyle tasarlamaktadır. Bu nedenle ürünlerimiz ergonomi ve fizyoterapi testlerine tabi tutulduktan sonra TSE ve ISO 9001 testleri ile belgelendirilmektedir.

Şirketimiz, 10,000 metrekareyi aşan iki ayrı üretim tesisi ile çalışma koltukları, oyuncu koltukları ve teknolojik ürünler üretmektedir. Ayrıca "ulusal marka" olma yolunda önemli adımlar atmış, 8 mağazası ile Türkiye genelinde yaygın satış ve servis hizmeti sunmaktadır. xDrive, ürünlerinin sağlığa uygunluğunu ve konforunu Türkiye ve dünya genelinde kanıtlamıştır. Oyun ve çalışma mobilyaları sektöründe adını globale duyurmaya devam etmektedir.

2021 yılında kurumsallaşma süreci ile otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir şirket olarak, 2022'de dünyanın sınırlı kaynaklarını daha verimli kullanmak amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsemiş bulunmaktayız. Malzeme kalitesini artırırken aynı zamanda israfı %15 oranında azalttık.

Geleceğe dönük hedeflerimiz doğrultusunda üretim tesisimizi tek bir alanda toplama, üretim kapasitemizi artırma ve ürün kalitemizi geliştirme amacıyla Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 10,000 metrekare arsa yatırımı ile 16,000 metrekarelik yeni bir fabrika binası inşaatına çok yakında başlayacağız.

Hikayemizi okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.