Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

Sizler için özel olarak tasarlanmış, konfor ve performansı bir arada sunan bir koltuk arayışındaysanız, işte tam da aradığınız şey: xDrive 1453 Serisi!

Bu seri, sadece bir oyuncu koltuğu değil, aynı zamanda oyun ve çalışma deneyiminizin bir parçası olacak kadar özel. İster uzun saatler boyunca rekabet dolu bir oyun maratonunda olun, ister yaratıcılığınızı zorlayan uzun saatlerde bir projeye odaklanın, xDrive 1453 Serisi size en üst düzeyde konfor ve destek sunmak için burada.

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

xDrive 1453 Profesyonel Oyuncu Koltuğu Serisi Özellikleri:

  • 3D Metal Bağlantı Noktasına Sahip Fonksiyonel Kolçak: Oyuncu koltuğunuzu konforunuza göre kişiselleştirin.
  • 65+ Dansite Yoğunluğa Sahip Poliüretan Sünger: Uzun süreli oturmalarda bile rahatlık sağlar.
  • Suni Deri: Antibakteriyel katman, %65 alkol'e karşı koruyucu katman, ter karşı koruyucu katman.
  • Kumaş: Aerotex Pro Kumaş Teknolojisi ile temiz ve hijyenik bir oturma deneyimi.
  • Türkiye'de Tek 4 Class Amortisör: Maksimum dayanıklılık ve konfor.
  • Dayanıklı xDrive Tekerlekleri: Kolay hareket edebilme imkanı.
  • Boyunluk ve Bel Destek Sistemi: Sağlığınızı düşünerek tasarlandı.
  • Dayanıklı İç Metal İskelet Yapısı: Oyuncu koltuklarındaki en kalın metallerden üretilerek uzun ömürlü kullanım.
  • 135 Derece Geriye Yatış Açısı.

Ergonomik Oyuncu Koltuğu Nedir? Hangi Fonksiyonlara Sahip Olmalıdır?

Ergonomik oyuncu koltukları standart çalışma ve ofis koltuklarının aksine, kullanıcıların boy ve kilo ölçülerine uygun olacak şekilde tasarlanmış, kişilerin boy ve kilosuna göre ayarlanabilen fonksiyonel özelliklere sahip ürünlerdir. xDrive oyuncu koltukları, farklı ebat ve tasarımdaki ürünleri ile ergonomik tasarımı sayesinde farklı boy ve kiloya sahip kullanıcılara hitap eden, ergonomik, konforlu ve sağlıklı birçok oyuncu koltuğu modeline sahiptir. xDrive, kullanıcılarına vücut yapılarına uygun doğru oyuncu koltuğunu seçebilmeleri için mağazalarına davet etmektedir.

Ergonomik Oyuncu Koltuğu Fonksiyonlarının Sağlığa Olan Etkileri:

Standart ofis veya çalışma koltuklarında uzun süreli oturum sağlanması durumunda sağlığı ve verimli çalışmayı etkileyen durumlar oluşmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır: Oturum bölgesinde parça süngerin çökmesi sonucu oluşabilecek ağrılar, fonksiyonel yapıda olmadığı için oluşabilecek kas yorgunluğu, boyun ve bel bölgesinde ayarlanabilir destek olmadığı için oluşabilecek boyun ve bel fıtıkları gibi hastalıklar ve kişide moral düşüklüğü gibi birçok sağlık bozukluğuna sebebiyet verebilir.

xDrive oyuncu koltukları, metal iç iskelet ve döküm sünger sayesinde asla çökme yapmaz ve oluşabilecek ağrıların önüne geçer. Fonksiyonel hareketli kollar ve ayarlanabilir yastıkları sayesinde bilek, kol, boyun ve bel kısımlarında oluşabilecek kas yorgunluğu, rahatsızlıklar ve ağrıların büyük ölçüde önüne geçilir.

Boyun ve bel yastıkları, uzun süreler boyunca kullanım sırasında oluşabilecek boyun ve bel fıtığı riskini azaltır.

Özel dayanıklı ve hareketli mekanizmalar sayesinde koltuğunuzda sabit bir konumda kalmak yerine kendinizi en iyi hissettiğiniz konumda özgürce kullanabilirsiniz, bu da motivasyonunuzu ve moralinizi artırarak işlerinizde ve oyunlarınızda daha verimli olmanızı sağlar.

Tabii ki, belirtilen bu rahatsızlıkların hiçbir şekilde oluşmayacağını ve oluşmuş olan bir rahatsızlığın ortadan kalkacağını garanti etmiyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.