Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :

xDrive 1453 Profesyonel Oyuncu Koltuğu Serisi

xDrive 1453 Profesyonel Oyuncu Koltuğu Özellikleri Nelerdir ?

xDrive 1453 Profesyonel Oyuncu Koltuğu dinamik ve çevik yapısı ile oyun meraklılarının en çok tercih ettiği oyuncu koltuğu modellerinin ilk sırasında yer almaktadır

 • 3D Fonksiyonel Kol
 • +-65 dansite yoğunluğa sahip poliüretan sünger
 • Suni deri üzeri Antibakteriyel katman
 • Suni deri üzeri 70 derece kolonya ve dezenfektana karşı koruyucu yüzey katmanı
 • Terlemeye karşı suni deriyi koruyucu koruyucu katman
 • Türkiye'de sadece xDrive Oyuncu Koltuklarında kullanılan 4 Class Amortisör
 • Dayanıklı xDrive Tekerlekleri
 • Boyunluk ve Bel destek sistemi
 • Dayanıklı iç metal iskelet yapısı
 • Sırt kısmının 135 derece geriye yatış açısı sayesinde ister dinlenin, ister uyuyun

Ergonomik Oyuncu Koltuğu Nedir? Hangi Fonksiyonlara Sahip Olmalıdır ?

Ergonomik oyuncu koltukları standart çalışma ve ofis koltuklarının aksine kullanıcıların boy ve kilo ölçülerine uygun olacak şekilde tasarlanmış kişilerin boy ve kilosuna göre ayarlanabilen fonksiyonel özelliklere sahip ürünlerdir. xDrive oyuncu koltukları farklı ebat ve tasarımdaki ürünleri ile ergonomik tasarımı sayesinde farklı boy ve kilo'ya sahip kullanıcılara hitap eden, ergonomik, konforlu ve sağlıklı birçok oyuncu koltuğu modeline sahiptir. xDrive kullanıcılarına vücut yapılarına uygun doğru oyuncu koltuğunu seçebilmeleri için mağazalarına davet etmektedir.

Standart ofis koltukları ahşap iskelet üzerine kesme sünger kaplaması ile üretilmektedir. Ortalama bir kullanıcı günlük 8 saat kullanım sağlamaktadır. Bu tasarım zamanla çökme yaparak kullanıcıyı rahatsız etmektedir ve ergonomik değildir.

Ergonomik oyuncu koltukları, kullanıcının sağlığını ön planda tutularak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Oyuncu koltuklarının sağlıklı ve ergonomik bir kullanım sunabilmesi için belirli fonksiyonlara sahip olması gerekmektedir. Bu fonksiyonlar; hareketli kolçaklar, boyun ve bel minderi, yükseklik ayarı, sırt eğimi ve kendi ekseninde dönebilme şeklindedir. Bu fonksiyonlar ile kullanıcı da oluşabilecek kalıtsal sağlık bozukluklarının ve ağrıların  büyük ölçüde önüne geçmektedir. Bu fonksiyonlara tüm xDrive oyuncu koltukları sahiptir.

Ergonomik Oyuncu Koltukları Fonksiyonlarının Sağlığa Olan Etkileri;

 • Standart ofis veya çalışma koltuklarında uzun süreli oturum sağlanması durumunda sağlığı ve verimli çalışmayı etkileyen durumlar oluşmaktadır, bunlardan bazıları: Oturum bölgesinde parça süngerin çökmesi sonucu oluşabilecek ağrılar, fonksiyonel yapıda olmadığı için oluşabilecek kas yorgunluğu, boyun ve bel bölgesinde ayarlanabilir destek olmadığı oluşabilecek boyun ve bel fıtıkları gibi  hastalıklar ve kişide moral düşüklüğü gibi birçok sağlık bozukluğuna sebebiyet vermektedir.
 • xDrive oyuncu koltukları metal iç iskelet ve döküm sünger sayesinde asla çökme yapmaz oluşabilecek ağrıların önüne geçer. Fonksiyonel hareketli kollar ve ayarlanabilir yastıkları sayesinde bilek, kol, boyun ve bel kısımlarında oluşabilecek kas yorgunluğu, rahatsızlıklar ve ağrıların büyük ölçüde önüne geçilmektedir.
 • Boyun ve bel yastıkları uzun süreler boyu kullanım esnasında oluşabilecek boyun ve bel fıtığını en aza indirmektedir.
 • Özel dayanıklı ve hareketli mekanizmalar sayesinde koltuğunuza sabit bir konumda kullanmak yerine kendinizi en iyi hissettiğiniz konumda özgürce kullanarak motivasyon ve moral olarak daha iyi hissetmenizi sağlamaktadır. Bu durumda yaptığınız işlerde ve oynadığınız oyunlarda daha verimli olmanızı sağlamaktadır.
 • Tabii ki belirtmiş olduğumuz bu rahatsızlıkların hiçbir şekilde oluşmayacağını ve oluşmuş olan bir rahatsızlığın ortadan kalkacağını beyan etmemekteyiz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.