Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

xDrive 1453 Profesyonel Oyuncu Koltuğu Gri/Siyah

Ürün Kodu : XD-1453-G/S
100.0 Ortalama Puan
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
 (1)
11.869,00 TL
7.999,00 TL
discounted star %33  İndirim
Kazancınız: 3.870,00TL
 Tahmini Kargo Teslimi: Tahmini Kargo Teslimi: 13.07.2024


BOYUN VE BEL YASTIKLARI

Ayarlanabilir, boyun ve bel yastıklarınızı kendinize en uygun şekilde konumlandırabilmeniz için lastikli olarak tasarlandı.

    
gri.webp (15 KB)

Fizyoterapi ve ortopedi uzmanlarıyla işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz çalışmada, oturma sırasında boyun ve bel bölgelerinin basınç ve temas dağılımının değişiklik gösterdiğini tespit ettik. Bu bilgiye dayanarak, boyun ve bel bölgelerine dengeli destek sağlamak amacıyla boyun ve bel desteğini yeniden tasarladık. Bu sayede özgür, rahat ve yenilikçi kullanım sunan, sabit boyun yastığı ve lastikli ve yukarı-aşağı ayarlanabilir bel destek sistemini geliştirdik.


ÇİFT MEKANİZMA SİSTEMİ

Çift mekanizma sistemi sayesinde koltuğunuzu istediğiniz açıda ayarlayarak arkanıza yaslanın ve rahatlayın!

gri1.webp (16 KB)

Alt mekanizmamız, 135 dereceye kadar hem oturak hem de sırtın birlikte geri yaylanma hareketini mümkün kılarken, oyunculara esneklik ve rahatlık sağlayarak uzun oyun seanslarında dahi en iyi performansı elde etmelerine olanak tanıyor.


ÜSTÜN KALİTE SÜNGER

Bir çalışma veya oyuncu koltuğundaki döküm sünger dansitesi, koltuğun döşemesinde kullanılan süngerin yoğunluğunu temsil eder, yüksek dansiteli süngerler daha fazla konfor, dayanıklılık ve vücut desteği sağlar.

gri2.webp (26 KB)

xDrive, kullanıcıların uzun saatler boyunca çalışma koltuklarında rahatlıkla oturabilmesi ve herhangi bir ağrı hissetmeden verimli bir deneyim yaşayabilmesi için ürünlerini özenle tasarlamıştır. Ürünlerimizde kullanılan sünger yoğunluğu +/- 65 kg/m³ olarak belirlenirken, sünger kalınlığı ve yumuşaklığı Avrupa standartlarına tam uyum sağlayacak şekilde titizlikle ayarlanmıştır. Bu sayede xDrive, kullanıcılarına konforun ve performansın mükemmel bir dengesiyle hitap ediyor.


3D KOLÇAK TEKNOLOJİSİ

Kolçaklarımız metal iç iskelet, metal bağlantı demiri ve yumuşak dokunuşlu esnek PU malzemeden yapılarak en uygun pozisyonu bulmanızı sağlamak için üç farklı yönde ayarlanabilir.
3d-kolcak.webp (11 KB)

Ürünümüzde kullandığımız 3D hareketli kolçağı, kendiniz için en mükemmel konumda sabitleyin. Kol dayama yeri, esnek PU malzeme ile kaplı olduğundan, dirseklerinizi rahatça destekler ve kaymasını engeller. Ayrıca, iç ve koltuğa bağlantı noktasının metal olması sayesinde kırılma gibi olayların önüne geçer.


KALİTELİ DERİ VE KUMAŞ TEKNOLOJİSİ

Kullandığımız kumaş ve deri, çalışma koltuklarımızı sıradanlıktan sıyrılan eşsiz bir deneyime dönüştüren özel malzemelerdir.

aerotex-pro-leather.webp (68 KB)

Ürünlerimizde kullanılan deri, uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde içten ve dıştan koruyucu katmanlarla titizlikle tasarlanmıştır. Her aşamada, TSE standartlarına uygun olarak gerçekleştirilen uluslararası testlerle kaliteden ödün vermiyoruz. Bu sayede, ter oluşumunu en aza indirerek üstün konfor sağlıyoruz..


CLASS 4 AMORTİSÖR SİSTEMİ

Class 4 amortisör sistemi, dünya standartlarının en yüksek kalitesine sahip olan bir amortisör sınıfıdır. Bu olağanüstü dayanıklılığa sahip sistem, titiz bir ısı işleminden geçirilmiş ve tam 600.000 oturum üzerindeki testlerden başarıyla geçmiştir.

-tr

Class 4 amortisör sistemi, çalışma sandalyelerinde kullanılan yüksek kaliteli ve dayanıklı bir teknolojidir. Bu sistem, yüksek kaldırma kapasitesi, istikrar, güvenlik ve kullanıcı konforu sağlar. Kullanıcıların oturma yüksekliğini kişiselleştirmesine ve uzun süre konforlu bir şekilde oturmasına olanak tanır. xDrive olarak, bu teknolojiyi ürünlerimizin temel bir özelliği olarak sunuyoruz ve aynı zamanda bu üstün kaliteyi kanıtlayan uluslararası SGS ve BIFMA testlerinden başarı sertifikalarına sahibiz.


SAĞLAM METAL AYAK ve TEKERLEKLER

Koltuklarımızdaki metal ayaklarımız, üstün kaliteli işçilik, dayanıklılık, güvenlik ve estetik açıdan mükemmel bir deneyim sunarken, koltuklarımızdaki tekerlekler de denge, hareket özgürlüğü, zemin koruma ve sessizlik gibi avantajlarıyla çalışma deneyiminizi mükemmel kılıyor.

-tr

Çalışma koltuklarımızın dayanıklılığını sağlayan sırlardan biri, kullandığımız yüksek kaliteli metal ayaklarda gizlidir. Bu güçlü metal ayaklar, titiz testlerden geçerek hem yüksek dayanıklılığa hem de kullanıcı güvenliğine odaklanır. Ayrıca, ürünlerimizde kullanılan tekerlekler, yüksek kilolara dayanıklı poliüretan malzeme ile özel tasarlanmıştır. Farklı zemin türlerinde kullanıldığında çizik veya iz bırakma riskini minimize eder ve sessiz hareket kabiliyeti ile çalışma alanınızı sessiz ve huzurlu kılar. xDrive olarak, güçlü ve zarif tasarımımızla her anınıza destek olmaktan gurur duyuyoruz.


KALİTE BELGELERİMİZ

Firmamız, ürün kalitesine büyük bir önem vererek, ürünlerimizin materyal kalitelerini belirlemek amacıyla uluslararası tanınmış test laboratuvarlarında titizlikle test edilmektedir.

-tr

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, ürünlerin uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyen kalite sertifikalarıyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz firmamıza duydukları güvenle yüksek kaliteli ürünlerimizi tercih etmektedir.

1453-tr.webp (163 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.