sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm Seçin :
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

xDrive Oyuncu Masaları

Oyuncu Masaları Nedir ?

Oyuncu masaları, Espor oyuncularının ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış olup uzun süreli bilgisayar kullanımına uygun olarak dizayn edilmiştir.
Agresif tasarımının yanısıra elektrostatik boyalı metal ayaklar ile dayanıklılık maksimum seviyeye çıkarılmıştır.

Oyuncu Masalarında Bulunan Özellikler Nelerdir ?

xDrive Oyuncu Masalarının Tasarım ve üretiminde profesyonel gamerların ihtiyaçları doğrultusunda, kulaklık askı aparatı, bardaklık, sağlam ahşap kaplama, dayanıklı metal gövde, RGB aydınlatma modülü, Geniş ölçülerde Mouse Pad vb. bulunmaktadır.

Oyuncu Masalarını Kimler Tercih Eder ?

Oyuncu masaları her nekadar Profesyonel Espor Oyuncularının ihtiyaçlarına göre üretilmiş olsalar bile Kullanım alanları çok geniştir.
Profesyonel iş hayatı içinde kendisine geniş kullanım alanı bulan xDrive Oyuncu Masaları Özellikle pandemi döneminde işini evinden takip etmek durumunda olan kullanıcıların ilgi göstermesiyle iş hayatı içinde kendisine geniş bir kullanım alanı sağlamıştır

Öğrencilerin Derslerini evlerinde konforlu bir şekilde yapmaları için masa kullanımına ihtiyaçları bulunmaktadır.
Sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz saatler süren ders ve soru çözme maratonunda vücut ergonomisine uyumlu xDrive oyuncu koltukları ile birlikte xDrive Oyuncu masalarınıda kullanarak başarıya giden yolda en sağlam başlangıçlarını yapmaktadırlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.