Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

xDrive Business Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu Kumaş Siyah

Ürün Kodu : BS-ALT-K-S/S
22.119,00 TL
14.999,00 TL
discounted star %32  İndirim
Kazancınız: 7.120,00TL


FİZYOTERAPİST ONAYLI ÇALIŞMA KOLTUĞU

xDrive Altay serisi uzman fizyoterapistler tarafından yapılan postür deneyinde başarıya ulaşarak fizyoterapist onayı almıştır.

Çalışma koltuğumuzun kalitesini ve etkisini göstermek için 1 yıl süren bir yolculuğa çıktık. Fizyoterapistlerimizle birlikte çalıştık ve postür bozukluğu yaşayan bireylerin postürlerinin daha iyi anlamak için postürlerinin filmlerini çektik. Ardından, bu özel koltuğumuzu geliştirdik ve insanların hayatlarını nasıl etkileyebileceğini görmek için test ettik. Koltuğumuzun 3 ay, 6 ay ve 9 ay boyunca düzenli kullanımı sonrasında, postürlerinde kayda değer bir düzelme gözlemledik. Ayrıca, bu koltuğumuzdaki fonksiyonel ve kişiselleştirilebilen özellikler sayesinde uzun süreli kullanımda bel ve boyun ağrılarını en aza indirdiğini de gözlemledik. Bu sonuçlar bize, koltuğumuzun gerçekten insanların sağlığını ve konforunu nasıl artırabileceğini gösterdi. Fiziksel rahatlığı ve duruş düzeltmeyi bir araya getiren bu koltuk, fizyoterapistlerimiz tarafından onaylandı. Bu nedenle, bu koltuğun size daha iyi bir yaşam tarzı sunmak için tasarlandığını gururla söyleyebiliriz. Sağlığınızı, postürünüzü ve konforunuzu iyileştirmek artık daha da keyifli ve kolay.

Fizyoterapist Onay Belgesi İçin Tıklayınız


4 YÖNLÜ AYARLANABİLİR BEL DESTEĞİ

Dünyanın En Gelişmiş 4 Yönlü Bel Destek Sistemi

Çalışma ve oyuncu koltuğundaki en gelişmiş dinamik bel desteği sistemidir. Omurganıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Özel olarak geliştirilmiş, Omurganızı simüle eden bir esnek malzemeden oluşur. Bu malzeme, belinizin doğal kıvrımına uyum sağlamak için yukarı, aşağı, içe ve dışa doğru hareket edebilir. Bu sayede belinizin doğal 20-45° eğriliğini koruyarak destek sağlar.


BOYUN VE BEL YASTIKLARI

Ayarlanabilir, kumaş boyun ve bel yastıklarınızı kendinize en uygun şekilde konumlandırabilmeniz için raylı olarak tasarlandı.

Fizyoterapi ve ortopedi uzmanlarıyla işbirliği içinde gerçekleştirdiğimiz çalışmamızda, oturma sırasında boyun ve bel bölgelerinin basınç ve temas dağılımının değişiklik gösterdiğini tespit ettik. Bu bilgiye dayanarak, boyun ve bel bölgelerine dengeli destek sağlamak amacıyla boyun ve bel desteğini yeniden tasarladık bu sayede özgür, rahat ve yenilikçi kullanım sunan, raylı yukarı-aşağı ayarlanabilir destek sistemini geliştirdik.


ÇİFT MEKANİZMA SİSTEMİ

Çift mekanizma sistemi sayesinde koltuğunuzu istediğiniz açıda ayarlayarak arkanıza yaslanın ve rahatlayın!

Alt mekanizmamız, 135 dereceye kadar hem oturak hem de sırtın birlikte geri yaylanma hareketini mümkün kılarken, yan mekanizma sayesinde sırt, oturaktan bağımsız olarak 160 dereceye kadar geri yatabiliyor. Bu çift yaylanma sistemi, oyunculara esneklik ve rahatlık sağlayarak uzun oyun seanslarında dahi en iyi performansı elde etmelerine olanak tanıyor.


ÜSTÜN KALİTE SÜNGER

Bir çalışma veya oyuncu koltuğundaki döküm sünger dansitesi, koltuğun döşemesinde kullanılan süngerin yoğunluğunu temsil eder, yüksek dansiteli süngerler daha fazla konfor, dayanıklılık ve vücut desteği sağlar.

xDrive, kullanıcıların uzun saatler boyunca çalışma koltuklarında rahatlıkla oturabilmesi ve herhangi bir ağrı hissetmeden verimli bir deneyim yaşayabilmesi için ürünlerinde özenle tasarlanmıştır. Ürünlerimizde kullanılan sünger yoğunluğu +/- 65 kg/m³ ile belirlenirken, sünger kalınlığı ve yumuşaklığı, Avrupa standartlarına tam uyum sağlayacak şekilde titizlikle ayarlanmıştır. Bu sayede xDrive, kullanıcılarını konforun ve performansın mükemmel bir dengeleyicisi olarak karşılıyor.


4D KOLÇAK TEKNOLOJİSİ

Kolçaklarımız metal iç iskelet, metal bağlantı demiri ve yumuşak dokunuşlu esnek PU malzemeden yapılarak en uygun pozisyonu bulmanızı sağlamak için dört farklı yönde ayarlanabilir.

4d-kolcak.webp (18 KB)

Kişiselleştirilebilir kolçağı kendiniz için en mükemmel konumda sabitleyin. Kol dayama yeri esnek pu malzeme ile kaplı olmasından dolayı dirseklerinizi rahatça destekler ve kaymasını engeller.


KALİTELİ DERİ VE KUMAŞ TEKNOLOJİSİ

Kullandığımız kumaş ve deri, çalışma koltuklarımızı sıradanlıktan sıyrılan eşsiz bir deneyime dönüştüren özel malzemelerdir.

Ürünlerimizde kullanılan deri ve kumaşlar, uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde içten ve dıştan koruyucu katmanları ile özenle tasarlanmıştır. Deri ve kumaşlarımızın, TSE standartlarına uygun gerçekleştirilen uluslararası deri ve kumaş testleri dahil olmak üzere, her aşamada kaliteye büyük bir önem veriyoruz.


CLASS 4 AMORTİSÖR SİSTEMİ

Class 4 amortisör sistemi, dünya standartlarının en yüksek kalitesine sahip olan bir amortisör sınıfıdır. Bu olağanüstü dayanıklılığa sahip sistem, titiz bir ısı işleminden geçirilmiş ve tam 600.000 oturum üzerindeki testlerden başarıyla geçmiştir.<

4class-amortisor.webp (21 KB)

Class 4 amortisör sistemi, çalışma sandalyelerinde kullanılan yüksek kaliteli ve dayanıklı bir teknolojidir. Bu sistem, yüksek kaldırma kapasitesi, istikrar, güvenlik ve kullanıcı konforu sağlar. Kullanıcıların oturma yüksekliğini kişiselleştirmesine ve uzun süre konforlu bir şekilde oturmasına olanak tanır. xDrive olarak, bu teknolojiyi ürünlerimizin temel bir özelliği olarak sunuyoruz ve aynı zamanda bu üstün kaliteyi kanıtlayan uluslararası SGS ve BIFMA testlerinden başarı sertifikalarına sahibiz.


GÜÇLENDİRİLMİŞ METAL AYAK & TEKERLEK

Ürünlerimize güveniyoruz; güçlendirilmiş metal ayak ve tekerlek sistemlerimiz, yüksek kilolarda en iyi sonucu vermektedir.

ince-ayak-tekerlekler.webp (25 KB)

xDrive çalışma koltuklarının sağlam metal ayakları, üstün kaliteli işçilik, dayanıklılık, güvenlik ve estetik açıdan mükemmel bir deneyim sunarken; oyuncu koltuklarımızdaki özel tasarım tekerlekleri, denge, hareket özgürlüğü, zemin koruma ve sessizlik gibi avantajlarıyla çalışma deneyiminizi tam anlamıyla mükemmel kılmaktadır.


KALİTE BELGELERİMİZ

Firmamız, ürün kalitesine büyük bir önem vererek, ürünlerimizin materyal kalitelerini belirlemek amacıyla uluslararası tanınmış test laboratuarlarında titizlikle test edilmektedir.

sertifikalar.webp (42 KB)

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız, ürünlerin uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyen kalite sertifikalarıyla müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz firmamıza duydukları güvenle yüksek kaliteli ürünlerimizi tercih etmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.