sadsad x
asdasd

Bunları Biliyor Muydun?

01 Ekim 2021
Bunları Biliyor Muydun?

xDrive Oyuncu Koltukları - Bunları Biliyor Muydun?

xDrive Oyuncu Koltukları Türkiye'nin ilk ve en büyük oyuncu koltuğu üretici firması olup Türkiye geneli en yaygın satış ve servis ağına sahiptir. xDrive sadece satışda değil satış sonrasıda destektede yetkili teknik destek ve servis ağı ile tüm müşterilerinin her zaman yanındadır. xDrive ürünlerinin başlıca özelliklerini aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.

 

  • Ergonomik Tasarım : Oyuncu Koltukları, renkleri ve tasarımlarıyla her ne kadar bilgisayar başında oyun oynayanlar için özel bir koltuk gibi görülsede aslında herkes için kullanılması gereken doğru oturuş pozisyonuna uygun tasarlanmış "TAM ERGONOMİK" yapıya sahip kişiselleştirilebilir koltuk modelleridir. Ofis kullanımlarında renkli ürün istemeyen kullanıcılarımız için full siyah modellerimiz mevcuttur

  • İç İskelet Kalitesi : Oyuncu koltuklarımızın iç iskeletini oluşturan demir iskeletlerimiz özel büküm makinaları ile şekil verilip robot kaynaklar ile hatasız kaynak işlemi tamamlanarak pas önleyici elektrostatik boya ile boyanıp daha sağlam ve daha uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

 

  • Sünger Kalitesi : xDrive Oyuncu Koltuklarında ki sünger yoğunluğu (dansite) +-65 DNS 'dir. Avrupa standartlarının üzerinde olan bu değer sayesinde tüm koltuk modelleri daha uzun ömürlü ve daha konforludur. xDrive uzun süreli oturumlarda gerekli ergonomiyi sağlayarak oluşabilecek ağrıları önlemek için süngerin yumuşaklığını özel olarak ayarlamaktadır sünger yumuşaklığının artması ürünün üretim maliyetini %30 arttırmaktadır.

 

  • Deri Kalitesi : xDrive Premium PU Deri esneme ve aşınma direnci açısından en iyi kaliteyi müşterilerine sunarken kişiye ve oturma süresine bağlı oluşabilecek terlemeye veya alkol dökülmelerine karşı ürünün zarar görmesini engelleyici koruyucu katmanı sayesinde de daha uzun ömürlü ve dayanıklı hale gelmiştir.

 

  • Kolçak kalitesi : 2D-3D-4D hareketli kolçaklarımızı istediğiniz konumda ayarlanabilirsiniz ayrıca en önemlisi tüm kolçak çeşitlerimizde metal iç iskelet ve metal bağlantı noktaları sayesinde maksimum dayanıklılık sağlayarak bağlantı noktalarından kırılma gibi durumlar asla yaşatmamaktadır.

 

  • Mekanizma Kalitesi : Oyuncu Koltuklarımızda bazı modellerimizde yan mekanizma (160 derecelik geri yatış sağlar) kullanılırken bazı modellerimizde alt mekanizma (135 derecelik geri yatış sağlar) kullanılmaktadır. Kullanılan mekanizmalar avrupa standartlarına uygun Türkiye ve Avrupa'da Kalite sınıfı en yüksek mekanizmalardır. 

 

  • Amortisör Kalitesi : Oyuncu Koltuklarımızda dünya standartlarında en yüksek kalite sınıfı olan "Isıl İşlem Görmüş Orijinal 4 Class" amortisörler kulanılmaktadır. Bu sayede amortisörler yüksek kilolarda dahi dahi kullanıcıya uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

 

  • Ayak Kalitesi : Tüm oyuncu koltuğu modellerimizde metal ayak kullanılmaktadır bu sayede plastik ayaklı ürünlerde yaşanan kırılma vd. tüm sorunlar xdrive ürünlerinde ortadan kalkmıştır.

 

  • Tekerlek Kalitesi : Tüm xdrive ürünlerinde Yüksek kilolara dayanıklı yeri çizmeyen özel tasarım Büyük xDrive tekerlekler kullanılmaktadır

Oyuncu Koltukları Terletir mi ?

Terleme insan vücudunun ısısını sabit tutmaya yarayan fizyolojik bir olay olup bir nevi vücudun soğutma sistemidir.
Yani dışarıdaki hava ne kadar değişirse değişsin vücut sıcaklığımızın stabil kalmasını sağlayan, vücudun sıcaklığa karşı gösterdiği terleme reaksiyonudur. Bir insanın 2 ila 4 milyon arasında değişen sayıda ter beziyle doğduğunuda göz önünde bulunduralım

Bu kısa bilginin ardından oyuncu koltuğunun terletmediğini iddia etmek tüketiciyi yanıltmaktan başka bir şey değildir.
xDrive Oyuncu Koltukları üretmiş olduğu oyuncu koltuklarında terlemeden kaynaklı suni derinin zarar görmesini engellemek için koruyucu katman kullanmaktadır.

ister kumaş kaplama olsun, ister suni deri artıları ve eksileri ile değerlendirildiğinde malesef terlemeyi engelleyememektedir. "Terletmeyen oyuncu koltuğu" şeklinde ifadelerle tüketiciyi yanıltmak ticari prensiplere ve ahlaki değerlere aykırıdır.

SANA EN YAKIN SATIŞ MAĞAZALARIMIZA ULAŞMAK İÇİN HEMEN TIKLA

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.