sadsad x
asdasd
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kullanıma bağlı yaşana1bilecek yıpranmalar,kırılmalar,ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

xDrive Oyuncu Koltukları ile İlgili Yaşadığınız Garanti Kapsamına Giren Sorunların Çözümü İçin teknikdestek@xdrive.com.tr Mailimize isim-Soyisim, Sorunu Anlatan Kısa Bir Video, Fatura Görseli Yada Sipariş Verilen E-Ticaret Sitesi İsmi, Tel ve Adres Bilgileri Eksiksiz Gönderilmelidir. Sorunun Çözümü İçin Tarafınıza 1 ile 2 İş Günü İçinde En Hızlı Şekilde Dönüş Sağlanacaktır. (Lütfen İstenilen Tüm Bilgileri Eksiksiz Gönderiniz) "Tüm Mağazalarımız Teknik Servis Hizmeti Vermektedir."

Ürün İade Koşulları
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim numarasından, mailimizden yada online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün isteğinize göre iade yada hasarlı kısım yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 3 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılamaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.