sadsad x
asdasd

Oyuncu Koltuğu Nedir?

25 Mart 2021
Oyuncu Koltuğu Nedir?

Oyuncu Koltuğu Nedir? – Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Bilgisayar oyunlarının ve teknolojilerinin gelişmesi, internet bağlantı hızlarının yükselmesi ile birlikte online oyunlara olan rağbetinde yükselmesi de kaçınılmaz olmuştur. Genellikle bilgisayar başında oyunların oynanması ki bu durumu oyun antremanları, tekil oyunlar, multiplayer ve online oyunların yanı sıra bilgisayar başında dinlenme, oyun içerikli videolar, müzik, film vs. şeklinde değerlendirdiğimizde ülkemizde 10 saati aşan sürelerde bilgisayar başında oturum sağlanmaktadır.

Bilgisayar başındaki vakti arttıran durumlardan biride online oyunların zaman sınırlamasının olmayışı ve oyuncuların oyunu terk ettiklerinde oyun içi ceza uygulamaları olmuştur. Peki bu uzun maratonda başarı için sadece bilgisayar teknolojisi yeterli mi ? Saatler ilerledikçe enerjinizin düştüğünü, motivasyon kaybına uğradığınızı ve en önemlisi vücut sağlığınızın riske girdiğini hiç düşündünüz mü ?

Oyuncu koltuklarının doğuşunda yatan sebeplerin en başında beden sağlığı gelmektedir. Normal Koltuklar iş ortamları için vücut ergonomisi önemsenmeden üretilmekte ve ortama 5-7 saat oturuma uygun hazırlanmaktadır.

Oyuncu koltuğu modelleri vücut yapılarına uygun konforlu yapılarının yanı sıra şık tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile de öne çıkmaktadır. Oyuncu Koltuklarının sırt ergonomisine uygun tasarımından oturum derinliğine kadar uzman tasarımcılar tarafından belli ölçü ve hassaslıkla tasarlanarak kullanıcıların uzun süreli oturumlarda duruş bozukluğunun önüne geçilmektedir

Oyuncu koltukları modelleri farklı renk ve model seçenekleri ile bilgisayar başında uzun süreler geçiren ev ve ofis gibi yaşam alanlarını daha da şık hale getirirler. Oyuncu koltuğu oyun deneyimini arttırmak için tasarlanmış olsa da ergonomi, tasarım ve fonksiyonellikleri ile birçok çalışan, yönetici, yotuber ve baslangıç seviyesinden profesyonel seviyeye e-spor oyuncularının statü sembolü haline gelmiştir.

xDrive Oyuncu Koltukları vücut yapılarına uygun tasarlanmış birçok Farklı model geliştirerek kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Her Kullanıcı xDrive Modelleri Arasından Kendi Vücut Yapısına En Uygun Modeli Seçebilir.

Oyuncu koltuğu alırken öncelikle kişi kendi vücut yapısına (boy/kilo) uygun tasarlanmış ürünü tercih etmelidir. xDrive bu yüzden farklı vücut yapılarına uygun farklı modeller tasarlamıştır, Her model sizin vücut yapınıza uygun olmayabilir.

Oyuncu koltuklarını incelerken açıklama kısmındaki bilgilerden ve boy/kilo seçim rehberinden yararlanabilirsiniz ya da Firma ile iletişime geçip boy/kilo bilginizi paylaşarak sizin için en uygun modelin hangisi olduğu bilgisini profesyonel yetkililerden alabilirsiniz.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken gelişme çağında ki kullanıcıların boy ve kiloları ilerleyen zamanlarda değişkenlik gösterebileceği için model tercihlerini de buna göre belirlemeleri koltuklarını daha uzun ömürlü kullanmalarını sağlayacaktır.

Kullanıcıların kendi vücut yapısına uygun ürünü seçmeleri oturum rahatlığı ve vücut sağlığı için gerçekten önemlidir bu yüzden xDrive Markası birçok ilde deneyim ve satış mağazaları açarak oyuncu koltuklarını kullanıcıların oturup deneyerek vücut yapısına en uygun ürünü seçmelerine olanak sağlamaktadır.

xDrive mağazalarına ulaşmak için tıklayınız!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.