sadsad x
asdasd

Oyuncu Koltuğu Önerisi

17 Mart 2022
Oyuncu Koltuğu Önerisi

OYUNCU KOLTUĞU ÖNERİSİ 2022

Bu yazımda sizlere çoğumuzun almak istediği oyuncu koltuklarından bahsedeceğim fakat oyuncu koltuğu önerisinden önce ergonomik ve sağlıklı bir oyuncu koltuğunun hangi özellikleri taşıması gerektiğini inceleyelim. 

Oyuncu koltuklarını kullanan özellikle profesyonel oyuncular 10-12 saat gibi uzun süreler koltuklarında vakit geçirdiği için uzun süreli oturumlarda oyuncu koltuklarının ergonomik olması sağlığımız için çok önemlidir. Ergonomik oyuncu koltuğu ayarlanabilir bel ve boyun destekleri, hareketli kollar, yüksek dansite soft döküm süngerler ve fonksiyonel alt mekanizma ve yan mekanizma özelliklerine sahip olmaları ile öne çıkıyor bu özellikler sayesinde kullanıcının vücut yapısına göre uyum sağlayarak kullanıcısına ergonomik bir kullanım sunuyor.

Peki hangi marka ve hangi model oyuncu koltuğunu almalıyım diye soracak olursanız, bu yazımızda  Türkiye de oyuncu koltuğu dendiğinde ilk akla gelen yerli marka xDrive‘ın modellerini inceleyeceğiz.

XDrive özellikle Türkiye de ki ilk oyuncu koltuğu üreticisi olması ve ürettiğ ürünleri ile kullanıcılarından yüksek not alması sayesinde Türkiye’de en çok kullanılan ve tercih edilen bir marka olduğunu söyleyebiliriz ayrıca fizyoterapist onaylı olmasıyla da uzun süreli oturumlarda oluşabilecek ağrıları ve sağlık problemlerini minimuma indirirken oyunlarınızdaki performansınızı da maksimuma çıkarıyor. 

Haydi 2022 yılının fiyat performans ve üst sınıf olarak en iyi 6 Oyuncu koltuğu modelini inceleyelim.

En iyi 6 Gaming Koltuk Tavsiyesi

  1. xDrive Toryum Profesyonel Oyuncu Koltuğu

  2. xDrive 15'li Profesyonel Oyuncu Koltuğu

  3. xDrive Göktürk Profesyonel Oyuncu Koltuğu

  4. xDrive Akdeniz Profesyonel Oyuncu Koltuğu

  5. xDrive Atak Profesyonel Oyuncu Koltuğu

  6. xDrive Fırtına Profesyonel Oyuncu Koltuğu

xDrive Toryum Profesyonel Oyuncu Koltuğu

xDrive Toryum Oyuncu Koltuğu Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

xDrive'ın 2022 yılının başlarında satışa sunduğu yeni modeli xDrive toryum tam bir fiyat/performans ürünü, toryum serisi özellikle Türkiye de en çok satılan oyuncu koltuğu serisi olarak kabul edilen xdrive 15’li serisi ile 1.’lik için kıyasıya yarışıyor.

İncelediğimiz ürün yorumlarında ve çevremizdeki kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler markaya olan güvenin ürün seçiminde öncelikli etken olduğu fakat ürün kalitesinin farklı ürünler ile kıyaslandığında daha yüksek olması, rahatlığı ve ergonomisi ile kullanıcılardan geçer not aldığını görmekteyiz.

 

xDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu

xDrive 15'Lİ Oyuncu Koltuğu Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

XDrive 15’Li modeli için sanırım Türkiye de oyuncu koltuğu denince akla gelen ilk koltuk desek yanılmış olmayız, e-ticaret sitelerinde 2 bini aşkın 5/4.7 puanlı yorumu ile en çok değerlendirilen 1.ürün olan xDrive 15’li serisi markanın en iyi fiyat/performans ürünü olmanın yanı sıra hala en çok satan oyuncu koltuğudur.

 

İncelediğimiz ürün yorumlarında ve çevremizdeki kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler de kullanıcılar yüzlerce yorumda ağız birliği yapmış gibi “mükemmel kalite” - “Çok Rahat” - “Fiyatını hak ediyor” şeklinde geri bildirimlerde bulunmuşlardır. 2 binin üzerinde olumlu kullanıcı yorumuna sahip olmak ve bunun sürdürülebilirliğini sağlayarak kullanıcısına değer veren bir marka olan xdrive, 15’li serisi ile de kalite, rahatlık ve ergonomi ile kullanıcılardan tam not aldığını görmekteyiz.

xDrive Göktürk Profesyonel Oyuncu Koltuğu

 xDrive Göktürk Oyuncu Koltuğu Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

Bu model hakkında kısa bir araştırma yaptığımızda Göktürk modelinin 2017’de “Türkiye’nin ilk kumaş oyuncu koltuğu” sloganıyla satışa çıktığını gördük. (kaynak: http://web.archive.org/) Farklı kumaş oyuncu koltuğu renklerine sahip göktürk serisi ayrıca jandarma ve kamuflaj desenli kumaşları ile sükse yapmıştı, marka ürüne daha da yatırım yaparak 2018 ve 2020 yıllarında tasarımında yapılan geliştirmeler ile göktürk serisi artık daha sportif, daha rahat, daha konforlu görünüyor.

 

İncelediğimiz ürün yorumlarında ve çevremizdeki kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler de kullanıcılar ürünün kalitesine ve rahatlığına değinmişler özellikle konforlu bir koltuk olduğu ve işçilik  kalitesinin çok iyi olduğu şeklinde değerlendirme yapan kullanıcılardan tam not aldığı görülmektedir.

 

xDrive Akdeniz Profesyonel Oyuncu Koltuğu

 xDrive Akdeniz Oyuncu Koltuğu Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

 

xDrive’ın ürettiği oyuncu koltukları arasında farklı tasarımı ile öne çıkan Akdeniz modeli kullanıcılarına Kusursuz görünüm, üst düzey konfor sunuyor, sizde tasarıma önem veren biriyseniz bu koltuğu beğeneceğinizi düşüyoruz tabii vücut yapınıza uygun olması şartıyla. Kullanıcılarının sağlıklı oturum sağlaması için vücut yapısına uygun ürün seçmesinin önemini belirten xDrive, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan 9 satış mağazası ile müşterilerine ürünü almadan deneyimleme imkanı sunuyor.

 

İncelediğimiz ürün yorumlarında ve çevremizdeki kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler de kullanıcılar tasarımının yanında kalitesinin de çok iyi olduğuna ve vücudu saran tasarımı beğendiklerini söylemişler özellikle “kumaş oyuncu koltuğu” seçeneğinin de olmasıyla kullanıcılardan tam not aldığını görmekteyiz.

 

xDrive Atak Profesyonel Oyuncu Koltuğu

 xDrive Atak Oyuncu Koltuğu Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

 

 

xDrive atak serisi markanın ilk modelleri arasında yer alırken 2021 yılında başlayan ürün geliştirmeleri ile 2022 yılına gelişmiş özellikleri ve yepyeni tasarımı ile tekrar satışa sunuldu . Yenilenmiş sportif tasarımı özellikle “kumaş oyuncu koltuğu” olması ve manyetik boyun desteği ile alanında tek olma özelliğine sahip atak modeli kullanıcılar tarafından gayet sevilmiş gözüküyor.

 

İncelediğimiz ürün yorumlarında ve çevremizdeki kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler de kullanıcılar ürünün oturum rahatlığının gayet iyi olduğundan, bel kısmının çok iyi desteklendiğinden ve uzun süreli oturumlarda ağrı yaratmadığından bahsetmiş, genel olarak ürünün konforlu olduğuna vurgu yapan kullanıcılar ürüne tam not verdiği görülmüştür.,

 

xDrive Fırtına Profesyonel Oyuncu Koltuğu

 xDrive Fırtına Oyuncu Koltuğu Önerisi ve Kullanıcı Yorumları

 

Eğer sportif ve karizmatik bir koltuk arıyorsan hem de konfor sağlamasını istiyorsan bu koltuğu inceleyebilirsiniz, tabi ki bir tasarımın beğenilmesi göreceli bir konu olsa da bu koltuk fazla iddalı, uzun sırt tasarımı ve hareketli boyun desteği sayesinde uzun boylu kişilere de hitap eden xdrive fırtına modelini bulunduğunuz ilde xDrive mağazası varsa mutlaka denemelisiniz

 

İncelediğimiz ürün yorumlarında ve çevremizdeki kullanıcılardan aldığımız geri bildirimler de kullanıcılar ürünün kaliteli ve sağlam olduğuna ve özellikle uzun boylu kullanıcılara uygun olduğu konusunda değerlendirme yaparak xDrive fırtına modeline 5 yıldız verdikleri görülmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.