sadsad x
asdasd

WORLD CİTİES CONGRESS ISTANBUL 2018 'DEYDİK

24 Mart 2021
WORLD CİTİES CONGRESS ISTANBUL 2018 'DEYDİK

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin organizasyonu ile gerçekleşecek olan  World Cities Congress İstanbul,

17-18-19 Nisan tarihleri arasında  12 ülke, 120 şehir, 102 teknoloji üreten firma ve 140’dan fazla konuşmacıya kapılarını açacak. Gelecekte dünyamızın nasıl şekilleneceği üzerine fikirlerin, projelerin ve tasarımların ele alınacağı bu dev teknoloji platformunda 10 bini aşkın sektör profesyoneli ağırlanacak.

Congress Istanbul 2018’i günümüzün teknoloji sağlayıcıları ve kullanıcılarını geleceğin şehirleriyle  buluşturan dunyanın öncü kurum ve kuruluşlarını bir araya getirecek şekilde planladık.

Kent Teknoloji firmaları , sektörel sivil toplum kuruluşları, akıllı ev platform sağlayıcılarını, sağlık hizmeteleri sağlayıcılarını, ,sigorta şirketlerini,medya kuruluşlarını, belediyeleri, belediye başkanlarını ve yöneticilerini, teknoloji ve şehircilik bakanlıklarını ve teknoloji sağlayıcılarını geleceğin teknolojilerine ilham verecek bu organizasyona davet ediyoruz.

“Akıllı Şehir”i Birlikte Planlıyoruz 
Akıllı Şehir Konsepti bilişim teknolojilerinin şehir yönetimi süreçleri ile birleştirerek  sürdürülebilir  şehirlerin yaratılması ana fikrinden yola çıkarak çevreden sağlığa,güvenlikten afet yönetimine ,atık yönetiminden kaynakların etkin kullanımına  kadar insan hayatının her noktasındaki eylem ve işlerin büyük veri , yapay zeka algoritmaları, veri analizi, sosyal ağlar analizleri, cografi bilgi sistemleri, dijtal ve mobil teknolojilerve benzeri imkanlar kullanılarak yeni bir yaşam tarzı yaratmak şeklinde değerlendirebiliriz.

(Sayın İGDAŞ Genel Müdürümüz)

Bu büyük organizasyonun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz !

Etkinlik Websitesi : http://worldcities.istanbul/anasayfa

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.