Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
xDrive Bahçeşehir Seni Bekliyor!
30.05.2024

xDrive Bahçeşehir Seni Bekliyor!

xDrive Samsun Seni Bekliyor!

​Oyun tutkunları için harika bir haberimiz var! xDrive olarak, Bahçeşehir'deki mağazamıza sizi davet etmek istiyoruz. Bahçeşehir'de bulunan mağazamızda, oyuncu koltuklarından çalışma koltuklarına, oyuncu masalarından monitör standlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sizi bekliyor.

Oyuncu koltukları, masaları ve monitör standları gibi oyun ekipmanlarını seçerken, doğru tercihi yapmanın önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, mağazamıza gelerek ürünlerimizi yakından inceleyebilir, deneme fırsatı bulabilir ve size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ankara'daki mağazamız, uzman ekibimizle birlikte sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunmayı amaçlıyor.

Oyuncu ekipmanları seçimi, sadece internet üzerinden yapılan bir araştırma ile sınırlı olmamalıdır. Gerçek hayatta ürünleri görüp deneyerek, doğru kararı vermek çok daha önemlidir. xDrive Ankara mağazamızda, ürünlerimizi yakından inceleyerek, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilir ve konforlu bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.


xDrive Oyuncu Koltukları İstanbul (Avrupa Yakası) Bahçeşehir Satış Merkezi

Adres :Koza Mah, Atatürk Bulvarı,Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı, 1645 Sok, No: 24
Telefon :+90 212 605 02 50

xDrive Ankara mağazamıza gelerek, oyuncu koltuklarından masalarına ve monitör standlarına kadar geniş ürün yelpazemizi keşfedin. Sizi mağazamızda görmekten mutluluk duyacağız!

Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.