sadsad x
asdasd

Oyuncu Koltuğunda PU Deri Kalitesi

18 Nisan 2021
Oyuncu Koltuğunda PU Deri Kalitesi

xDrive Premium PU Deri Nedir?

xDrive olarak 2016 yılından bu güne piyasadaki standart deri seçeneklerinin yerine kalitesi ve dayanıklılığı arttırılmış kimyasallardan etkilenmeyen zorlu ve nemli bir iklimde bile size iyi hizmet vermesi için özel olarak test edilmiş tamamen yeni ve kalitesi yükseltilmiş bir deri olan xDrive Premium PU Deri’yi kullanmaktadır.

xDrive Premium PU Deri soyulması konusunda endişelenmem gerekiyor mu?

Hayır, xDrive Premium PU Deri, en zorlu dayanıklılık testlerini bile çok başarılı bir şekilde geçmiştir. Standart PU deriden 4 kat daha dayanıklı olduğu titizlikle test edilmiş ve onaylanmıştır. xDrive Premium PU Deri esneme ve aşınma direnci açısından pazar lideri olmaya devam etmektedir. xDrive Premium PU Deri dokusu ile lüks hissini koruyor, bu da gelişmiş dayanıklılık ve konfor kombinasyonunun keyfini çıkaracağınız anlamına geliyor . Tüm  bunlar, xDrive ürünlerinde büyük bir gönül rahatlığıyla oturabilmeniz için.

En üst düzeyde dayanıklılığını kanıtlayan xDrive Premium PU Deri, her biri arka arkaya gerçekleştirilen bir dizi aşırı gerilim testine tabi tutulur:

TER TESTİ: Bir xDrive Premium PU Deri numunesi önce tamamen insan terini simüle eden asidik bir solüsyona daldırılır. Tamamen sağlam kalır.

NEMLİLİK TESTİ: Islatılmış xDrive Premium PU Deri parçası derhal en nemli, tropikal iklimlerdeki koşulları taklit eden bir nem odasına yerleştirilir. Tamamen sağlam kalır.

AŞINMA TESTLERİ: xDrive Premium PU Deri, Aşınma Testi makinesinde 200.000'den fazla döngü ve hatta daha fazla aşındırma döngüsünden geçirilir. Aşınma testi onayı için, standart test gereksinimi sadece 20.000'dir. xDrive Premium PU Deri, bütünlüğünü başarıyla korur ve normal PU deriden 4 kat daha uzun ömürlüdür. Günün sonunda, büyük bir gönül rahatlığı yaşamanızı ve xdrive oyuncu koltuğunuzdan en iyi şekilde yararlanmaya odaklanmanızı istiyoruz .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.