Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

xDrive Business Kaan Fileli Çalışma Koltuğu Siyah

Ürün Kodu : XD-KN-BAM5-S
62.479,00 TL
44.999,00 TL
discounted star %28  İndirim
Kazancınız: 17.480,00TL
 Tahmini Kargo Teslimi: Tahmini Kargo Teslimi: 16.07.2024


DÜNYA’NIN EN GELİŞMİŞ ÇALIŞMA KOLTUĞU

İnovasyon ve Konforun Mükemmel Buluşmasıyla Dünya’nın En Gelişmiş Çalışma Koltuğunu Ortaya Çıkardık.

dunyanin-eniyi-koltugu-600x400.webp (56 KB)

KAAN Fileli Çalışma Koltuğu, sıradanlığı reddediyor ve inovasyon ile konforu mükemmel bir şekilde bir araya getirerek dünyanın en iyi koltuğunu yaratıyor. Ancak bu sadece bir iddia değil, aynı zamanda bir gerçekliktir ve bu iddiayı yaşatarak kanıtlıyoruz. İşte dünyanın en iyi koltuğunu ürettiğimize olan inancımızın nedenleri


TASARIM MÜKEMMELLİĞİ

Zarafet ve modernlik xDrive Business KAAN Fileli Çalışma Koltuğu'nun DNA'sında bulunur. Ofis veya ev, her yerde dikkat çeken bir tasarım sunar.

konak-tasarim.webp (19 KB)

Bu yalnızca bir koltuk değil, çalışma deneyiminizin zirvesidir. Dünya çapında inovasyonun ve konforun mükemmel birleşimini temsil eden xDrive Business KAAN Fileli Çalışma Koltuğu, sizin için tasarlandı. Artık sadece oturmayın, KAAN ile tahtınıza oturun. Sizi çalışma deneyiminin ötesine taşıyan koltuğunuz, xDrive farkıyla size sunuluyor


MÜKEMMEL MALZEME KALİTESİ

xDrive Business KAAN Fileli Çalışma Koltuğu'nun olağanüstü malzeme kalitesi, dayanıklılığı ve lüks dokusuyla göz kamaştırıyor.

kaan-malzeme-kalitesi.webp (30 KB)

Benzersiz 4'lü birleşim sayesinde üründe kullanılan plastik, dayanıklılığı ve çeşitli tasarım seçenekleri sunan bir malzeme olarak kullanılırken, metal mükemmel bir destek ve sağlamlık sağlar. File, nefes alabilirlik ve konforu artırmak için kullanılırken, alüminyum hafifliği ve modern estetiği bir araya getirir. Bu özel birleşim, hem görsel açıdan çekici bir tasarım sunar hem de uzun ömürlü bir dayanıklılık sağlar. Her malzeme, kendi özel özellikleriyle katkıda bulunarak sonuçta birinci sınıf bir ürün ortaya çıkarır.


KONFOR VE LÜKSÜN İDEAL BİRLEŞİMİ

Almanya'nın mühendislik ustalığı ile İtalya'nın deri zanaatkârlığı, Fileli Çalışma Koltuğumuzun üretiminde mükemmel bir şekilde birleşiyor.

file-deri-600x400.webp (27 KB)

Alman Filesi (German K+R Mesh) ve İtalyan Hakiki Derisi (Italy Real Leather), koltuğumuzun temel malzemeleri olarak kullanılır. Alman Filesi, konfor ve dayanıklılık sunarken sırtınızı serin ve rahat tutar. İtalyan Hakiki Derisi ise lüks ve zarafeti temsil eder, aynı zamanda uzun ömürlüdür. Bu iki malzeme, koltuğumuzun mükemmel tasarımını ve yüksek standartlarını yansıtır.


ERGOPOSTÜR ®

Günümüzün hızlı tempolu yaşam tarzı, uzun çalışma saatleri ve teknolojinin ilerlemesi, postür bozukluğu sorununu artırıyor. İşte tam bu noktada, ErgoPostür® adını verdiğimiz postür desteğimiz devreye giriyor.

kaan-bel-destegi.webp (19 KB)

Koltuğun ergonomik yapısı, doğru oturuş pozisyonunu sağlar ve vücudunuzu destekler. Bu sayede uzun saatler boyunca çalışırken, rahat bir şekilde oturabilirsiniz. ErgoPostür, postürünüzü düzeltmek ve sakrum bölgesini desteklemek için özel olarak tasarlanmıştır. Sırtınızın en alçak noktası olan sakruma odaklanarak, omurganızın doğal eğrisini korumaya yardımcı olur.


MOTİONFLEX360 ® KOLÇAK SİSTEMİ

Geleceğe dönük düşünce ve tasarımın bir ürünü olarak, MotionFlex360® kolçak sistemi sizi en ileri konfor ve destek deneyimiyle buluşturuyor!
kolcak.webp (22 KB)

Kolçaklarımız, ihtiyaçlarınıza anında ve mükemmel bir uyum sağlamak için tasarlandı. İster ekstra destek isteyin, ister masanızın altına saklayın, belki de kol altınızı kusursuzca dolduracak şekilde 180 derece döndürün ya da telefonunuzu kontrol ederken veya tabletinizden film izlerken her açıda kolunuzu konforlu bir şekilde desteklemek için 30 derece eğim verip kol altınıza doğru döndürün; bu kolçaklar, her anınızı daha keyifli, verimli ve konforlu hale getirmek için tasarlandı.


OTURAK KONTROL ÜNİTESİ

Bu ayarlamalar, çalışma deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olur ve uzun süreli çalışma seanslarını daha konforlu hale getirir.

kaan-muhtesem-kontrol-1.webp (39 KB)

Bacaklarınızdan gelen baskıyı hafifletmek ve oturağın sırtlık ile uyum içinde çalışmasını sağlamak için oturağı ileri veya geri kaydırarak ayaklarınız yere düz basana kadar koltuğu yukarı veya aşağı hareket ettirin, böylece daha verimli çalışmak için bir dayanak noktası elde edersiniz.


SIRT KONTROL ÜNİTESİ

Sırtın eğim ayarları, çalışma deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olur, konforu artırır ve uzun süreli çalışma seanslarını daha dinlendirici hale getirir.

konak-muhtesem-kontrol-2.webp (37 KB)

Sırtınızı ve belinizi doğru şekilde ayarlayarak, sırt sağlığınızı korumak, konforu artırmak ve uzun süreli oturmalarda benzersiz bir rahatlık deneyimi yaşamak mümkün. İşte bu noktada ErgoPostür devreye giriyor; sırt sağlığınızı destekleyerek, konforunuzu artırarak ve uzun süreli oturmalarda sağlığınızı koruyor.


SIRT YÜKSEKLİK AYARI

Sırt yüksekliği hareket kabiliyeti sayesinde her boy tipine mükemmel bir uyum sağlar, böylece herkes için konforun sınırlarını zorlar.

konak-sirt-ayari.webp (17 KB)

Fileli Çalışma Koltuğumuz, sırt yüksekliğini yukarı aşağı 6 cm hareket ettirme özelliği ile adeta kişiye özel konfor sunar. Bu sayede her boy tipi için ideal bir uyum sağlar, koltuğunuzu kişiselleştirmenin sınırlarını zorlar ve çalışma deneyiminizi olağanüstü kılar.


DUALCORE AYAK DESTEĞİ

DualCore Ayak Desteği, size iki farklı pozisyon ve yükseklik seçeneği sunarak ayaklarınızın rahatlığını ve sağlığını ön planda tutuyor.

kaan-ayak-uzatma.webp (13 KB)

DualCore Ayak Desteği, ayaklarınızın rahatlığını ve desteklemeyi öncelikli hale getirir. İki farklı pozisyon ve yükseklik seçeneği ile her anınızı daha konforlu hale getirir. İnce tasarımı ve sağlam yapısı, her tür ofis veya ev ortamına mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Bu ürün, sadece bir ayak desteği değil, aynı zamanda tarzınızın bir yansımasıdır. DualCore ile konfor ve gücün tadını çıkarın, eğlence ve verimliliği bir üst seviyeye taşıyın!"


DAYANIKLI TEKERLEK TEKNOLOJİSİ

Çalışma koltuklarımızdaki tekerlekler, denge, hareket özgürlüğü, zemin koruma ve sessizlik gibi avantajlarıyla çalışma deneyiminizi mükemmel kılıyor.

tekerlek.webp (19 KB)

Ürünlerimizde kullandığımız tekerlekler, yüksek kilolara dayanıklı poliüretan malzeme ile üretilmiştir. Bu özel tasarım, parke, halı, fayans gibi farklı zemin türlerinde kullanıldığında çizik veya iz bırakma riskini minimize eder. Ayrıca, sessiz bir hareket kabiliyeti sunarak çalışma alanınızın sessiz ve huzurlu kalmasına yardımcı olur.

kaan-tr.webp (193 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.