Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

xDrive Metal Laptop Standı ( Monitör Standları İçin 11,6"-17,3" VESA Uyumlu )

Ürün Kodu : XD-LPT-TT/MT
1.373,76 TL
1.099,00 TL
discounted star %20  İndirim
Kazancınız: 274,76TL
 Tahmini Kargo Teslimi: Tahmini Kargo Teslimi: 25.05.2024
-tr
-tr
-tr
-tr
-tr
Dikkat! Bu ürün sadece bir laptop standıdır. Monitör standı dahil değildir! Tüm xDrive Monitör Standlarına ve VESA uyumlu diğer monitör standlarına uyumludur.

Metal Malzeme ve Kaydırmaz Silikon Pad

Güçlendirilmiş metal gövdesi, silikon pedlerin sağlam tutuşuyla desteklenen, şık ve dayanıklı metal laptop standı artık sizlerle!

    
metal.webp (13 KB)

Metal laptop standının sağlam yapısı, monitörünüzü güvenle sabitlemenizi sağlar. Metalin dayanıklılığı, özellikle daha hafif laptoplar için idealdir, zira bu standlar daha ağır bir üründür ve daha hafif laptoplarla mükemmel denge sağlar. Ayrıca, metal laptop standları düşük ağırlık taşıma kapasiteli monitörlerle de uyumludur, bu da onları çok yönlü bir seçenek yapar.


Kablo Yuvaları

Laptop standı, laptobunuzu taşırken kablo yuvalarınızı kapatmaz; özel tasarım yan tutucuları sayesinde kablonuzu kolayca takmanızı sağlar.

kablo slotu.webp (19 KB)

Laptop standı, laptopunuzu taşırken kablo yuvalarınızı kapatmaz; özel tasarımı sayesinde yan tutuculardan kablonuzu kolayca geçirip takmanızı sağlar. Artık kablolarla uğraşmadan pratik ve düzenli bir deneyim yaşayabilirsiniz!


Güvenlik Çıtası

Laptop standınızda bulunan güvenlik çıtası, eğimli kullanım sırasında dahi güvenliği üst seviyede yaşamanızı sağlar. Artık endişe etmeden rahatça çalışabilirsiniz!

guvenlik-citasi.webp (16 KB)

Laptop standı, kaymayı önleyen silikon tabanının yanı sıra güvenlik çıtasıyla da ekstra koruma sağlar. Ön tarafındaki özel güvenlik çıtası, kullanımınızı kişiselleştirdiğiniz her an size güven verir ve sadece işlevsel değil, aynı zamanda tarzınızı da yansıtmanıza olanak tanır.


Hava Kanalları ile Daha Güçlü Performans

Laptop standında bulunan hava kanalları sayesinde laptopunuzun performansını en üst seviyeye çıkarın.
havalandirma-delikleri.webp (24 KB)

Laptop standının alt kısmındaki hava kanalları sayesinde masa üzerinde çalışan bilgisayarlara nazaran standlardaki laptoplar daha kolay hava girişi sağladığı için bilgisayar performansını en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Artık bilgisayarınızın optimum sıcaklıkta kalmasını sağlayarak daha verimli çalışabilir ve daha uzun süre performansınızı koruyabilirsiniz.


Geniş Laptop Boyutlarına Uyumlu Tasarım

Metal laptop standı, 11.6"-17.3" arası ekran boyutlarına uyumlu tasarımı ve 9 kilograma kadar destek veren taşıma kapasitesi ile öne çıkıyor.

ekran-destegi.webp (19 KB)

Metal laptop standı, geniş bir yelpazedeki 11.6" ile 17.3" ekran boyutlarına uyum sağlayarak, kullanıcıların farklı cihazlarını rahatlıkla kullanmalarını sağlar. Ayrıca, 9 kilograma kadar olan ağırlıkları destekleyebilme kapasitesiyle, güvenilir ve sağlam bir taşıma deneyimi sunar. Bu özelliklerle, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde performans ve dayanıklılığı bir araya getirir.


VESA UYUMLU

VESA uyumlu olmasından dolayı, Tüm vesa uyumlu monitör standlarına uyum sağlayar!

vesa.webp (22 KB)

Laptop standınız, VESA standartlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. 75x75 mm boyutlarındaki VESA montaj delikleri, çeşitli stand modelleriyle uyumlu olmasını sağlar.


Kolay Ayarlanabilir

Hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabileceğiniz ergonomik ürünümüz ile ideal konforu sağlamak için yükseklik, eğim ve yerleşim seçeneklerini kişiselleştirin.

ayarlanabilir-guclu-kelepceler.webp (26 KB)

Stand ile kullanıldığında, ayarlanabilir yükseklik, eğim ve yatay açıyla konforlu çalışma sağlayarak masa düzenini korurken verimlilik ve sağlık için ekstra konfor sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.