sadsad x
asdasd

Oyuncu koltuklari rahat mi?

29 Haziran 2021
Oyuncu koltuklari rahat mi?

Günümüzün yarısını belki de yarısından fazlasını oturduğumuz koltuklarda geçiriyoruz, rahatsız bir koltukta oturulduğu zaman vücut bir süre sonra tepki göstermeye başlıyo, küçük fileli koltuklardan maks 2-3 saat, ofis çalışma koltuklarında maks 4-6 saat sonra bel ve vücutta ağrılar oluşmaya başlıyor. Vücutta başlayan bu ağrılar kısa süreli gibi gözükse de ilerleyen zamanlarda ciddi sağlık sorunları olarak karşımıza çıkabiliyor bu da aslında ergonomik ve rahat bir koltuğun aslında insan sağlığına ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Oyuncu koltuğu alımında da vücuda uygun doğru ve rahat ürün seçimi çok önemlidir, bu noktada oyuncu koltuğu seçiminde verebileceğimiz en önemli tavsiye ürünleri mutlaka görüp denemeniz olacaktır, xDrive firması müşterilerinin ürünlere direk ulaşabilmesi için mağaza sayılarını sürekli arttırmaktadır, xDrive Şuan İstanbul – Ankara – İzmir – Muğla – Samsun illerinde oyuncu koltuğu deneyim ve satış merkezleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Mağazası bulunmayan illerden ürünlerini almak isteyen müşterilerine özel hazırladığı oyuncu koltuğu seçim rehberi ile kullanıcının boy ve kilosuna göre doğru ürün seçebilmesini sağlamaktadır. xDrive firması tüm müşterilerine ürün seçim desteği’de vermektedir.

Her koltuk herkese uygun olmaz bu yüzden xDrive markasının 10’un üzerinde farklı modeli bulunmaktadır.

-


Türkiye'nin Oyuncu Koltukları Markası xDrive 6 Yıldır Espor Sektörünün Gelişmesi İçin Çalışıyor. xDrive Olarak Türkiye Espor Federasyonunun Destekcisi ve E-Milli Takımın Resmi Oyuncu Koltuğu Sponsoruyuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.