Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat

xDrive MNT-51 İkili Monitör Standı ve Laptop Standı

7.498,75 TL
5.999,00 TL
discounted star %20  İndirim
Kazancınız: 1.499,75TL
 Tahmini Kargo Teslimi: Tahmini Kargo Teslimi: 23.06.2024
-tr
-tr
-tr
-tr

Silikon Taban ve Mengene Sistemi

Monitör kolumuzun dikkat çeken özelliklerinden biri, güçlü silikon tabanı ve kullanışlı mengene sistemi. Bu özellikler sayesinde monitörünüzü sağlam bir şekilde tutabilir ve kolayca montaj yapabilirsiniz. 

APARAT.webp (89 KB)

Monitör kolumuzda bulunan silikon taban ve mengene sistemi, monitörünüzü güvenli bir şekilde sabitlemenizi sağlar. Basit ve hızlı montajıyla da kullanıcı dostu bir deneyim sunar.


Sınırsız Hareket Kabiliyeti

Monitör kolumuz ile sınırsız hareket kabiliyetine ulaşarak, çalışma deneyiminizi özgürleştirin.

HAREKET-KABILIYETI.webp (44 KB)

Ürünümüz, kullanıcıya geniş bir hareket özgürlüğü sağlar. Monitörü sağa veya sola 180 derece çevirebilir, 360 derece eksende döndürebilir ve öne/arkaya 90 derece eğebilirsiniz. Ayrıca, 40.5cm'ye kadar yükseltme mesafesi sunarak ideal çalışma pozisyonunu elde etmenizi sağlar.


Kablo Toplama Kanalları

Monitör kollarında bulunan entegre kablo kanal sistemi ile kablolarınızı kolayca yöneterek, estetik bir çalışma alanı oluşturmanın keyfini çıkarın!

KABLO YONETIMI.webp (53 KB)

Ürünümüzün kablolara yönelik toplama kanallarıyla düzenli bir çalışma ortamı sağlanır. Kablolarınızı düzenli bir şekilde toplama kanallarına yerleştirerek dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz.


Geniş Taşıma Kapasitesi

Ürünümüzün geniş taşıma kapasite aralığı, tüm monitör boyutları ve çeşitleri için ideal çözüm sunar.

51.24.kg.webp (144 KB)

Sağlam ve dayanıklı yapı, yüksek taşıma kapasitesi ile monitörünüzü güvenli bir şekilde, istenmeyen düşmelere karşı koruyun


Eşsiz Kalite

Kaliteli metal yapısıyla monitör kolumuz, eşsiz bir dayanıklılık ve sağlamlık sunar. Uzun süreli kullanım için tasarlanan ürünümüzle sorunsuz bir deneyim yaşayın.

GUCLU MATERYAL.webp (264 KB)

Monitör kolumuz, kaliteli metal yapısıyla uzun süreli sorunsuz kullanım sağlar. Metal malzemeler, dayanıklılık ve sağlamlık özellikler ile monitörün güvenli ve stabil bir şekilde sabitlenmesini sağlar.


Geniş Ekran Boyutlarına Uyumlu Tasarım

Tüm ekran boyutlarına uyumlu şekilde tasarıma sahip ürünümüz ile istediğiniz genişlikte monitor kullanımı ile çalışma alanınızı özelleştirin.

EKRAN BOYUTU.webp (74 KB)

Monitör kolumuz, 17 inç ile 35 inç arasındaki boyutları destekleyerek kullanıcılara geniş bir uyum kabiliyeti sunarak farklı boyutlardaki monitörleri kolaylıkla kullanabilmenizi sağlar. 

Metal Malzeme ve Kaydırmaz Silikon Pad

Güçlendirilmiş metal gövdesi, silikon pedlerin sağlam tutuşuyla desteklenen, şık ve dayanıklı metal laptop standı artık sizlerle!

metal.webp (13 KB)

Metal laptop standının sağlam yapısı, monitörünüzü güvenle sabitlemenizi sağlar. Metalin dayanıklılığı, özellikle daha hafif laptoplar için idealdir, zira bu standlar daha ağır bir üründür ve daha hafif laptoplarla mükemmel denge sağlar. Ayrıca, metal laptop standları düşük ağırlık taşıma kapasiteli monitörlerle de uyumludur, bu da onları çok yönlü bir seçenek yapar.


Kablo Yuvaları

Laptop standı, laptobunuzu taşırken kablo yuvalarınızı kapatmaz; özel tasarım yan tutucuları sayesinde kablonuzu kolayca takmanızı sağlar.

kablo slotu.webp (19 KB)

Laptop standı, laptopunuzu taşırken kablo yuvalarınızı kapatmaz; özel tasarımı sayesinde yan tutuculardan kablonuzu kolayca geçirip takmanızı sağlar. Artık kablolarla uğraşmadan pratik ve düzenli bir deneyim yaşayabilirsiniz!


Güvenlik Çıtası

Laptop standınızda bulunan güvenlik çıtası, eğimli kullanım sırasında dahi güvenliği üst seviyede yaşamanızı sağlar. Artık endişe etmeden rahatça çalışabilirsiniz!

guvenlik-citasi.webp (16 KB)

Laptop standı, kaymayı önleyen silikon tabanının yanı sıra güvenlik çıtasıyla da ekstra koruma sağlar. Ön tarafındaki özel güvenlik çıtası, kullanımınızı kişiselleştirdiğiniz her an size güven verir ve sadece işlevsel değil, aynı zamanda tarzınızı da yansıtmanıza olanak tanır.


Hava Kanalları ile Daha Güçlü Performans

Laptop standında bulunan hava kanalları sayesinde laptopunuzun performansını en üst seviyeye çıkarın.
havalandirma-delikleri.webp (24 KB)

Laptop standının alt kısmındaki hava kanalları sayesinde masa üzerinde çalışan bilgisayarlara nazaran standlardaki laptoplar daha kolay hava girişi sağladığı için bilgisayar performansını en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Artık bilgisayarınızın optimum sıcaklıkta kalmasını sağlayarak daha verimli çalışabilir ve daha uzun süre performansınızı koruyabilirsiniz.


Geniş Laptop Boyutlarına Uyumlu Tasarım

Metal laptop standı, 11.6"-17.3" arası ekran boyutlarına uyumlu tasarımı ve 9 kilograma kadar destek veren taşıma kapasitesi ile öne çıkıyor.

ekran-destegi.webp (19 KB)

Metal laptop standı, geniş bir yelpazedeki 11.6" ile 17.3" ekran boyutlarına uyum sağlayarak, kullanıcıların farklı cihazlarını rahatlıkla kullanmalarını sağlar. Ayrıca, 9 kilograma kadar olan ağırlıkları destekleyebilme kapasitesiyle, güvenilir ve sağlam bir taşıma deneyimi sunar. Bu özelliklerle, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir şekilde performans ve dayanıklılığı bir araya getirir.


VESA UYUMLU

VESA uyumlu olmasından dolayı, Tüm vesa uyumlu monitör standlarına uyum sağlayar!

vesa.webp (22 KB)

Laptop standınız, VESA standartlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. 75x75 mm boyutlarındaki VESA montaj delikleri, çeşitli stand modelleriyle uyumlu olmasını sağlar.


Kolay Ayarlanabilir

Hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabileceğiniz ergonomik ürünümüz ile ideal konforu sağlamak için yükseklik, eğim ve yerleşim seçeneklerini kişiselleştirin.

ayarlanabilir-guclu-kelepceler.webp (26 KB)

Stand ile kullanıldığında, ayarlanabilir yükseklik, eğim ve yatay açıyla konforlu çalışma sağlayarak masa düzenini korurken verimlilik ve sağlık için ekstra konfor sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.